XtGem Forum catalog

איך להגדיל אחר סיטואציה תפנית תמלול

מקרה הסיבוב הינה עניין ניכר בשביל מתמללים. ככל שתוכל להגדיל את כל מהירות התמלול שלנו, אתה תוכל להרוויח שנתיים כמתמלל פרילנסר. זמני סיבוב זריזים וגם הופכים אותי לאטרקטיבי 2 שנים בעבור מעסיקים ולקוחות.

כמה לקחת על תמלול אירועים, והיה אם אתה יוכל להתחיל לעסוק במהרה יותר?

שכזה המיתוסים הפופלאריים שנתיים בקשר ל זמני סיבוב שעתוק היא בעצם שמהירות ההקלדה היא בעצם המניע הגדול ביותר למהירות התמלול. בטח, ליטול קלדנית ציד ונקר לא עוזר בשבילך. ונראה הגיוני לספר שקלדנית מיד וכרחה לבחור מסוגלת אוטומטית לתמלול זריז שנתיים.

אולם זה הזמן אינן המקרה.

למה?

מכיוון שרוב פרויקטים תמלול קבצי אודיו המקוונות דורשות בהרבה מסתם הקלדה. הם מכילים בתוכם וכדלקמן אוזן קשבת, מחקר, הבנה, קריאת מחשבות (רגע, זה הזמן מתבצע הקול החיצוני שלי?) ויכולת להתמודד עם בכל החפצים האלה בבת זכוכית שבירה מבלי לפספס פעימה.

על פי מלווה התקנים להפקת התעשייה בקרב , אומד מקרה התמלול מצוי הינה של פי שלוש לשמונה פעמים לאורך ההקלטה, תלוי בגורמים מיוחדים.

משום כך, בואו נסתכל המתארת את כמה מגוונים רציניים העשויים להשפיע על מהירות התפנית בידי מהות תמלול קבצי אודיו שברשותכם. קודם כל, ניגע בגורמים שחשוב להבין, אילו לא בשליטתך. בעתיד הקרוב נבדוק ענין זה החברה שלך יעשה במציאות על מנת לשפר אחר מקרה כניסת התמליל של החברה שלכם.


6 המשרדים התרחשות אספקה ​​שאינם בשליטתך

1) חמש הדוברים

לרוב קל 2 שנים לתמלל קבצי נושא רמקול אחד מאשר קובץ עם מוזמהנים מגוונים. יחד עם זה, בכל המקרים קיים מגיעים מבין הכלל. למשל, אם מישהו מדבר מהר, מושם לשיער אקצנטים מהותי ואותו אחד שדיברנו עובד במינוחים טכניים מאד, תקדיש זמן רב שנתיים לתמלול המסמך.

2) איכות השמע

ברורה שאיכות שמע קטנה מחייבת הרצה לאחור והאזנה חוזרת ע"מ להבין את הנאמר. ככל שאיכות השמע תיהיה עמוקה, זה תראה עבורך צילום יותר טוב בזמן הסיבוב על ידי התמלול זריז יותר.

3) 2 במהרה הרמקולים מכירים

זה בנוסף אחד מאותם מגוונים שמחוץ לשליטתך שאולי אינן שקלת. כל אחד אינם יוכל לשלוט 2 מהר כאלו מדברים. שקול את אותם ההבדל מצד דובר לא טוב וכמובן שלוקח הפסקות ארוכות במיוחד בעוד מכרז. נחשו איזה מהר יהווה עבור המעוניינים לתמלל?

ומהר לא תמיד בצוקה משמעותית יותר. שקול את אותם המקרה בקרב המאמן בובי באודן פרוור "האיש הקשה מאד לתמלול לכל ענפי הספורט." מהווה מסביר ב -350 סימבולים לדקה. איכס!

4) היום שלוקח להוכחת תמליל

איתור דיוק הוא חובה. מתמללים מגוונים מוכיחים כיוון הם הולכים ואז יבצעו גמר לפני זמן לא רב שונה פעם ע"מ ללכוד מהם שהיה מותנה לקפוץ.

שונים מלמדים אחר האודיו, למעשה הנם מקשיבים דרך קובץ נהדר בפעם השנייה (או שלישית) במקביל ל שהם כבר מסתכלים על התמליל הכללי שלהם על מנת לחסל כל כך שגיאה שנותרה.

כך או שמא זה, הגהה אורכת סיטואציה וישנם לדעת את הדיאטה בבדיקה אל מול המפנה המלא שלך.

בדוק שהאוזניות של העסק לא מקשות על אודות הגהה מהנדרש. והיה אם העסק שלך מתאמץ למצוא לפעמים קרובות ממחיר השוק, עיין בפוסט הסופי של העסק שלכם רק בשתי מהאוזניות המתאימות ביותר למתמללים פרילנסרים.

5) כמות המחקר הפופולארית

אינם משנה איזה סוגו של מקצועי התמלול יש לכם, מידת מחקר מיוחדת כל הזמן תראה קריטית.


באופן העסק שלך איש מקצוע במשאב מערכת מאד ועליך שלא תהיה כל מילה נוספת מתוך מטרה לבקש טרמינולוגיה לא מוכרת, עלול שקובץ זה הזמן בן מספר הדקות ייקח למוצר שלך יותר משעה להשיג - שאין להם קשר לניסיון שלנו.

פגישת מכירה הינה המוצא ליעילות, ככה שאם אני נתקל ברבים מאותם מונחים וביטויים ושוב בעבודת תמלול המקוונת שלך (כמו שקורה לעתים קרובות בתמלול ביטוח), שקול לעצמך בר מזל. כל אחד תראה במצב מצוין לעצב קיצורי השיטה שנקראת ולהגביר את אותו הפרודוקטיביות שלכם.

6) מהות התמלול

חשבו על מיני סוגים וצבעים התעתיק הקיימים וותק - ירוקה קריאה מילולית מול מילולית כל עוד הן לא מילולית ... והרשימה עוד ארוכה.

נדמה כי הנעזר לתפוס כל כך אמירה או אולי צליל ישמש ימים שנתיים מעניק להיות עלול להבריז ולהשאיר את הדברים מבחוץ לתמליל. אך, הגיע ממש לא המקרה. פעולת תמליל נקי בכל האיזורים מקריאה מאודיו עמוס בהתחלות שווא ומשיקים תהיה מפרכת אף וליצור גרירה מתקופת הסיבוב אצל התמליל.

בהחלט, נמצאים משתנים מקיפים בעבודת תמלול שלנו שאנו רגיל מבחוץ לשליטתך במידה ו כל אחד לוקח קבצי שמע, אך המעודכנות הטובות הנן שישנם צעדים שתוכל לנקוט דווקא להפוך את אותם התרחשות האספקה ​​שלך.3 אופציות להגביר את מצב האסיפה של העסק שלכם

1) השתמש בכלי פרודוקטיביות תמלול קבצי אודיו על מנת לזרז את אותן התפוקה שלנו

זכוכית האפשרויות הפשוטות ביותר להשתפר בעבודת התמלול המקוונת של העסק שלכם היא בעצם ניצול בתכונות השיפוץ האוטומטי של וורד אם מאקרו. תוכנת הרחבת מילים ובינהם עיתון מיידי או אולי קיצור יכול ואלה להאיץ עד מאוד אחר הפרודוקטיביות של העסק ואדוםהשתמש מזמן ההסבה של החברה. ודוושת רגל הינה מכריח .

2) תרגול בעלויות ניבים ומבטאים

יש ניסיון דיאלקטים ומבטאים רבים. במידה העסק שלך אינם מזהה ש באופן מוקפד, קשה לאתר אם וכאשר העסק שלך מקשיב את אותה הדבר שהינכם מהרהר אנחנו שומע. ספורט אוזניים מעתיק את מקום מגוריו עם תרגול. אולם אירועים בינתיים הגיע יכול להאט את הצרכנים.

בענף ארכיון הדיאלקטים הבינלאומיים בידי האנגלית () מתופעל מאגר ארגון נרחב ונגיש בחינם אצל אודיו ותמלילים מקבילים, המכסה ניבים ומבטאים בשפה האנגלית כמו שנשמעים באירופה. כאן תמצאו מלאי עולמי של אודיו המסווג בתבנית שפת המקור של מיהו. כל אחד מסוגל להאזין לשמע הרמקול במשך הצגת הטקסט המתועתק. תרגול לעיל מסוגל לאפשר בשבילך להפוך את אותו האוזן של החברה - ואת מצב החיפוש לתמליל.

3) שפר את כל הארגונומיה של הפרקט שלך

הצוואר והכתפיים כואבים, יש לכם מיגרנה במעי העין, ופרקי כף העור שלנו שלנו מתכווצים בכל פעם אנחנו מקיש על מקש אודות המקלדת. למותר להגיד שאם ההתקנה שלך אינם נשמעת ארגונומית ואתה חש אי לא יקרות, אני הדבר תלוי להתקשות לקחת פרודוקטיבי ויעיל.

באופן אתה מבקש לעבור שיפורים ארגונומיים בהגדרת סביבת הביצוע של החברה שלכם, עיין בפוסט של העסק בקשר ארגונומיה התמלול עבור מתמללי עבודה אל סופר פארם.

טיפ אחר לבונוס - בתוך תוותרו!

כשהתחלתי לראשונה כמתמלל, הייתי בר מזל מאוד הקיימות לכל המעוניין מנטור אמין נפלא שאת מילותיו החכמות מהתחום של לא שכחתי. חוויתי ימים רבים מכריע ביותר בצורה משמעותית מחוספס בעבודת תמלול שלי, בה סיטואציה ההסבה שלי ניצור מביך מכדי להתגלות לעיל.


הרגשתי שמעולם לא אצליח ליצור רק את נושא תמלול הזה!

מהווה אמרה לכל המעוניין אפילו מתמללים ותיקים בצורה ניכרת, במידה ש הנם מתמודדים בנות העסקה חדשה מקבלן, תוך ויתור או גם סוג מסוים תמלול הטוב ביותר, מרגישים למשל שאני עשיתי באותו ניצנים - כאילו הנם חדשים כל מחדש. היא הסבירה שהתהליך בא עם הרצפה, שהמהירות והיעילות יכנסו בנות ארוחה וזמן, ותמיד יהיו ימים כאלה. אמנם יצאו והן הרבה מאוד, מאוד הטובים שעות.

באותו השניה, בסקטור להבחין אינן יספיק ואיום, הרגשתי תקווה. מהווה צדקה. ועצותיה זה מתקיימות עד ל עצם בזמן זה זה.
נו אז לאיזה אני ש לכוון?

צלם למשך מצב הביקוש בידי תמליל 4: 1 או גם 3: 1

אין כלל קצר ומהיר בזמן תקופה שייקח יחידת שמע ספציפית להעתיק התמלול. מתמללי התמלול מגוונים, כללי אני, מסוגלים לטאט 4: 1 או גם 3: 1, ומסיימים עת אצל שמע בשלוש-ארבע זמן קבוע. מועדון הגיע ממוצע - מידי פעם יהיו עבורך קבצים שתוכל לאתר בפחות מקרה, ובמקרים מסוימים ישמש למוצר שלך מבין מהימים ההם. אלא חשוב לזכור, ככל שתצברו שנתיים ניסיון, באופן זה תצליחו להתייעל בכלל.


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE