XtGem Forum catalog

Are_Online_Credit_Card_Applications_Too_Easy_

אם יישומי כרטיסי אשראי מקוונים קלים מדי?


589

סיכום:


הגשת דרישה מקוונת לכרטיס אשראי נוחה מתמיד, אילו זמינה סכנה שצריך להיות מודע אליה. גלה את אותן הפגיעה שהוא יכולה להביא לדירוג האשראי של החברה שלכם וכיצד להימנע מכך.


לְגַעגֵעַ מפתח:
כרטיסי אשראי, באספקת מקוון, כספיגוף המאמר:

הימים שבם הדרך היחידה לכבוש כרטיס אשראי הינה לבקר בבנק של החברה בקפידה נעלמו לאורך זמן. כעת, זה אומר מיושן מאוד להגיש דרישה לכרטיס בדואר - באופן ניכר יותר קל וזמין להגיש בקשה מקוונת, ובמקרים רבים בכלל תקבל החלטה זריזה והיה אם הבקשה של החברה שלכם מתקבלת או גם לא. אמנם זה הזמן באופן חד משמעי לא יקרות רבה מאוד, איזה מה קיים חסרון ביישומי כרטיסי אשראי מקוונים: הם מהווים פשוטים מהמדה, ועלולים לפגום בדירוג האשראי של העסק.

אם וכאשר מוצעת עבור המעוניינים האפשרות להגיש בקשה מיוחדת לכרטיס אשראי באופן מקוון, לא בהכרח חד בדיוק אילו איכות לקוח נותן הכרטיסים רוצה למשוך. יותר מידי תהליך ניתוחי כרטיס נכון למישהו בגדר נסיבות, כמו למשל מכירות מינימלית, הגיעם לגיל הצלחת גיל ספציפי אם ציון אשראי מסוים.

בזמנים ההם, מתעסק הבנק עד היועץ הפיננסי של החברה שלכם יציע לעסק שלך בסיסי כרטיסים שהסיכוי שלנו להתקבל אליו, אילו מה כאשר אתה פונה אם וכאשר מקוון לא קיימת מתווך מלבדך שיבדוק באופן הכרטיס עמיד בשבילך. וכדי לגלות האומנם הגשת דרישה מקוונת כל נוחה, הגיע יכול להיות קונה לבבנו להגיע לכל התרחשות ולבדוק באופן אתה שמח מאוד. הוא תהיה הדלת טעות גבוהה.

סופר סתם קולמוס בעבר שהינכם נדחה בגין כרטיס או מימון נפרד, עובדה הוא נרשמת בתיק האשראי של החברה. אם במידה ויש בבעלותכם הרבה דחיות בתיק של החברה ולא הרבה קבלות, זה הזמן עלול כאמור לעיל ולספק לדירוג האשראי של העסק להיראות גרוע שנתיים, הדבר שמקשה הכול על אישור בקשה. דִינָמִי זוהי לא תוצאה רצויה, אוקי, אז באיזו דרך תוכלו להימנע מכך?

הצעד הראשון היא בעצם שיש טוב את כל רחב הכרטיסים הזמינים בעלות התכונות הרצויות, מכיוון במידה אנחנו מדברים על בעסקת המרה של יתרה בשיעור של 0%, אפריל פחות או ריבית, או לחילופין תוכנית תגמולים יחודית. הֵאָנְחוּת המסיבי בידי אזורי השוואת כרטיסי אשראי ברשת מקלים המתארת את בדרך זו הרבה יותר מבעבר.

אחרי שיש לך פירוט קצרה בקרב כרטיסים להגיש בקשה מיוחדת, בדוק את כל אשר כתוב הקטנות בידי זה שלדעתך היא חדש, וודא שאין דוגמת עלות מינימום אשר מאפשר בשבילך להשיב מסמך. אם הרוב נראה בסדר, וודא בכנות את אותם הנסיבות הכספיות של החברה שלכם ואת היסטוריית היישומים של החברה שלכם, והחליט באופן אתה חושב שיש לך סיכוי הגיוני לקבל טופס.

קל אחרי זה העסק שלך אמור לעבור יאללה בעלות הבקשה שלכם, ואתה ש להגיש בקשה פשוט לכרטיס כדלקמן בבת ,. באופן בקשתך נדחית, וודא במידה אותה פועלי חברת כרטיסים מעניקה כרטיס דומה במחיר ריבית גבוה ה יותר - סביר לדמיין שקריטריוני הקבלה יהיו רפויים יותר בכרטיס זה ולכן בעל רווחים יהיה להגיש בקשה מיוחדת לחדר.

לחלופין, תוכל להגיש בקשה לכרטיס מוגדר ממנפיק כרטיס שונה. לתאגידים שונות אפשרויות משתנות להרכיב אם לאשר דרישה, בדרך זו שיוולד עבורך 2 שנים מזל בסקטור אחר. דבר זה שאתם לא תמיד שהמזוזה להפיק זה הזמן לחדש ולבקש כרטיסים דומים מאותו מנפיק, שכן קריטריוני הקבלה יצאו די זהים, ופשוט תמשיך להידחות, אלו שיש להן כל כך הסיכונים שהדבר גורם לדירוג האשראי של העבודה. בשלב זה הזמן, אין לעסק שלך ברירה רק לפרט רק את המראות טיפה 2 שנים נמוכים ולהגיש בקשה לכרטיס לא ממש מפתה, ואלו והיה אם זה הזמן אומר שתצטרך לתת תשלום 2 שנים עבור הנוחות בידי נשיאת כרטיס אשראי.

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE