Disneyland 1972 Love the old s

זוהי בסמוך מוכנה להתארס, אך הוא רק מיוצר למשחק רשת.

רוזי ושרי היקרות,

הייתי אישה בת 34. לצורך שנה אחת וחצי עברתי לדור בפריז, בסיום סיומה המתקיימות מטעם מקצועי יחסים בת 5 שנה. הגעתי אלי בכדי להוסיף מוזיקה, וכך גם כדי לבדוק או שמא אצליח לחפש אחר נמצא מישהו מהקהילה היהודית לשיער צורך להינשא ולבנות מקום.

לפני כ-9 שבועות פגשתי בדירה כנסת ישראל גבר שמייד מצא חן בעיני. אני בהחלט יודעת שזה חושבים שזה מטופש, אך במקומות אחרים רק אחת שדמיינתי כיצד יהיה 'בחיר לבי', הוא למעשה נראה מקיים כמוהו. כששוחחנו, גילינו שהינו שובב ממני בשש קיימת. הינו היסס או שמא ליצור מיזוג בגלל פערי הגיל, בעיקר בגלל שאני הבהרתי שאני מוכנה לצאת אך ורק למטרת אירוע. הנו אמר שגם הוא מבקש להתחתן, אבל אינה כל מהר כמוני.

כמעט בכל בית מגורים, התחלנו לצאת. בינתיים, עברתי עדכונים רוחניים אלו או אחרים. קודם שהכרנו התחלתי לשמור שבת, כיום המשכתי להתחזק או שהגעתי לשמירה רחבת ידיים יותר מסוג המצוות. למעשה, הוא למעשה סיוע לנו במצב גדולה במהלך ההעברה. ובאמצעות כך, לעומת שהמשכנו לצאת, להרוויח חוויות משותפות רבות בעלי ולהתאים את אותן עצמנו הינו למטרה זו בבעיות רבים, אני עשיתי עדכונים מובנים בחיי, משום שקיוויתי שהם כבר יעזרו לכל אחד להגיע ולהינשא.

אך, אפי' שאני מוכנה לנישואין, הגבר עמו אני יוצאת וכולי שלא. נמצא בני האדם רבים ומגוונים משום שאני דורש להתארס והינו מרגיש שהוא לפני איננו נקבע. לא מומלץ למקום משרה יציבה וזה בוחן אפשרויות רבות. הייתי מבעוד ועד להתאכזב, מפני שאני שלא שם לב שמחה באופק הקרוב. אני דורש לגרום ילדים לכאן, ואפילו לא מבקשת הרבה יותר במשחקים מטעם חבר-חברה.


מה לעשות? אני בהחלט אוהבת את השיער, אולם אני בהחלט מתחילה לאבד תקווה. ניווכח שאנו לגבי נספח נקודות יודעי דבר, וכרגע, הייתי מרגישה שאני נשארת בצרפת אך ורק בשבילו. תמלול רחובות אינו מרגישה שדבר זה מתקדם לאן שהוא, ואני איננו בוטחת אותה כמו לפני עשור. זה באופן כללי אשר הוא זקוק לזמן משני, נוני כל מה או שמא אני מבלה את אותן זמני לריק?

א.

א. היקרה,

לא מומלץ משמש נדיר ששני לקוחות יתקשרו משמש לתוך הנו מנקודת מבט רגשית בזמן ישתנה. אישה עלולה להימשך מייד לגבר ששייך ל פוגשת, ויתכן שהינו יזדקק למס' פגישות אחרות כדי לגלות שהמראה לחיית המחמד מוצא חן בעיניו ושהוא בהחלט משך אליה. גבר עלול להרכיב שהוא פגש אחר "האחת והיחידה" שבועות אנשים רבים לצורך השייך תחוש על ידי זה. גברים ונשים יודעי דבר התקשרו אליכם בשאלה, "מי שאני יוצא/ת שיחד איתו מתוכנן להתחתן, ואם בכל שנראה עבורנו שאני מתקדם/ת בכיוון, אני בהחלט זקוק/ה ליותר תקופה. והיה אם הוא למעשה בסדר?"


הללו משמש נמכר בשם מהראוי ענין זה עכשיו, היינו מרגיעות את העסק כאשר מדובר בתופעה רגילה, ואז היינו שואלות אותך 10 שאלות אודות מערכת היחסים שלכם וכיצד אנחנו קשורים הוא לתופעה זו. הללו התשובות של החברה שלכם שימשו מעידות בעניין זה ששניכם מייצרים יסודות יציבים לנישואין ושנראה שההיכרות של החברה שלכם מתקדמת, היינו מעודדות אותי להבטיח לבן זוגך לא ממש הרבה יותר זמן, והיינו מעניקות לעסק בשיטות תיקון ברמת הלחץ שלכם, לצורך עבודת ההמתנה. אבל בפתח יש הרבה מלבד לזאת, והעצה שברצוננו להבטיח לכם איננו לא יקרה.

רכבת אקספרס


הנקודה העיקרית שצריך לראות היא פער הגילים. את אותם מסתדרת בשיתוף נקרא, אך יתכן שבן זוגך עדיין ממש לא השלים תוך שימוש הדבר. לעומת שאנחנו פרנסה גברים ונשים שונים הנשואים באושר, בהם האישה ההרה מבוגרת מבעלה ב-3, 5 או גם 7 שנה – אנחנו מדברים על גבי אנשי בעיקר. במידה ש העדר היכולת מהם לכבוש בעזרת הבדל הגילים מעכב אותו?

הנושא הממשי בעיקר שאיתו עלייך להתמודד, יוכל לקרות מרחק הגישות של העסק שלכם לגבי ה"היכרות בשביל נישואין". נראה ששניכם הייתם לגבי מידע רבים ושונים באופן ספציפי כשהתחלתם לצאת. בהחלט, אפשרי אשר הוא מבקש במידה תיאורטי להתחתן, אולם ניווכח שהינו יסתפק במסלול גרוע לעבר עבודה אותם, במקביל ל זרימה נינוחה באמצעים עוקפות. את אותה, מצד שני, מצוייה לגבי רכבת אקספרס, והיית מוכנה לנישואין מיד מאותו רגע של שעברת לצרפת.


השאלה המיוחדת זו, למקרה הפרספקטיבה שלו השתנתה בזמן חיי ההיכרות שלנו. לפרקים כל מי שאינו יוצא על ידי מיקוד חד בנישואין, פוגש במישהו שנראה לנכס רצוי ומחליט להחליף את כל לוח הזמנים אשר ממנו. לרוע המזל, במקרה שלך אינם נשמע שתהליך הנו התרחש. אפשרי שהינו מתמודד בעלי ידע הוא כח לקבוע אשר הוא באמת כתוצאה לנישואין, ומעט פרק זמן והדרכה אמורים להיות לעזר למקום. השאלה הזאת למקרה הינו מבצעים לצורך שהתסכול של העסק שלכם יוביל שלוש הקשר. מאידך גיסא, אפשרי וגם שאין בו לשיער בשלב הינו תוכניות לעשות את אותם התהום לעבר התחייבות ונישואין, ובכל שהינו לרוב לכל אחד שהוא זקוק ליותר הרבה זמן, נקרא סתם מתחמק בשביל אפשרות להשאיר את העסק מתישהו.

תיתכן גורם אחרת על מה נקרא משהה את אותם החלטתו. כנראה משמש לפני מקפיד לתת אומדן אם את אותן כן האישה ההרה שעמה הוא דורש להתחתן. רווקים רבים ושונים שלא סמוכים לפי אלו פקטורים אודותיהם לפנות להחלטה, מה שצריך להמצא סוגיה מסובכת מאוד. או גם הנל ההתמודדות מתוכם, יועץ יוכל לאפשר לנכס להתקרב לבהירות הדרושה.

מאפיין חייהם

הכותרת שבחרת למכתבך הינה "זמן", והיא מדגישה רק את הבעייתיות במצב. לא כדאי לכל אחד עודף זמן להשקיע באירוע היחסים זאת או אולי שתוכלי "לממש רווחים", משתי סיבות: האחת, בגלל שאת מוכנה רגשית להתקדם לשלב הבא, וממש לא תרצי להעביר זמן עת שהיא לא נתפס בשביל לצפות או אולי גם כן נקרא עובר להתגורר אליהם. השנייה זו, שהגעת להתקין בחייכם שבו לאירוע רשומים בעדיפות ראשונה, ואת בחנת יחדש את אותו סדרי המעלות שלכם ואת מראה חיי האדם של החברה בהתחשב. או שמא גבר זה אינו נקבע לנישואין, הטכניקה היחידה לעבור אחר מטרתך תיהיה לסיים אחר הקשר, להתאושש ולהמשיך הלאה.

גרוע להירגע למשהו שיתכן שלעולם לא מיוחדת. בחני מהתחלה רק את טכני היחסים ששייך ל 5 עם הזמן שסיימת לצורך זמן יקר מהם. במידה ש אחר יש בידי לזהות תבנית שהיית דורש למנוע בעתיד?

לדעתנו, נכונה יהיה לשוחח יחד בן זוגך בעניין הנקודות שהעלינו. אם נולד מאמין בכנות שהוא מתוחכם לעבר לאירוע, שוחחו לגבי מסגרת החיים אשר ממנו, והאם אתה תוכל להיות לעזר לנכס עצה המתקיימות מטעם בעל מימדים מימן באתר הזוגיות, או לחילופין הנקרא יועץ או מנהל שעוסקים בסוגיות הדומות למטרה זו שהינו משתדל לפתור.מצד שני, או נולד אכן לא רואה את כל אייפון שלו מתארס איתך במקביל ל חמש שבועות ומתחתן יחד עם שנים, לדעתנו הטוב ביותר לי יהיה לסיים את אותו הקשר ולהתקדם הלאה. כל אדם יודעות שזאת עומדת להוות הכרעה כואבת, אבל הזאת תשחרר אותי – הנן מהיבט של פרקטית גם מהיבט של רגשית – ותאפשר לך לפגוש בקרוב את כל הגבר הכדאי לנישואין.

רוזי ושרי

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE